منو

 

شرکت تانسو پاک پلیمر (سهامی خاص) در سال 1392 تحت شماره ثبت 37704 تشکیل و با مطالعات مقدماتی و نیاز سنجی بازارهای داخلی و خارجی ، اقدام به سرمایه گذاری در زمینه ایجاد مجموعه تولیدی ظروف پلی پروپیلن به روش لیبل گزاری درون قالب ( IML ) نمود .

پیشکسوتان و متخصصان امر تولید و صادرات بخصوص در زمینه مواد غذائی و خوراکی بر این موضوع اتفاق نظر دارند که از بزرگترین موانع دستیابی به بازارهای موفق داخلی و خارجی ، عدم استفاده و یا دسترسی به تکنولوژی و راهکارهای جدید بسته بندی میباشد ، بر این اساس شرکت تانسو پاک پلیمر در جهت کمک به ایجاد تغییرات اساسی و مدرنیزه کردن صنعت بسته بندی و همچنین کمک به یافتن جایگاه مناسب و ارزش واقعی محصولات تولیدی داخلی پا به عرصه نهاده و در مدت زمان کوتاهی که از تشکیل آن میگذرد تبدیل به مجهزترین واحد تولیدی ظروف پلی پروپیلن به روش IML در کشور گشته است .
هم اکنون بخش اعظمی از نیاز واحدهای تولیدی داخلی به این قبیل ظروف از کشور ترکیه تامین میگردد و این امرتاثیرعمده ای بر افزایش چشمگیر قیمت تمام شده محصول دارد .

پیچیدگی های خاص امر واردات و زمان بر بودن آن و آسیب ها و مشکلات خروج ارز از کشور جملگی از دلایل عدم رغبت اکثر تولید کنندگان به بسته بندی های نوین و گرایش به بسته بندی های کاغذی یا مقوایی و یا سایر بسته بندی هایی که در رده های بسیار پایین تری قرار دارند گردیده و موارد مذکور باعث کاهش ارزش کالاهای تولیدی در بازارهای داخلی و خارجی گشته است .

 

تانسو پاک پلیمر

معرفی صنعت IML و خدمات شرکت تانسو پاک پلیمر در حوزه IML

امکانات و تجهیزات

این شرکت دارای 8 خط تولید 85 الی 300 تنی با استفاده از دستگاههای تزریق پرسرعت ( HIGH SPEED ) ساخت شرکت DEMAG آلمان و 38 جفت قالب تولید ظروف متنوع و متداول بازار مصرف و 2 دستگاه ربات اتوماتیک و 15 دستگاه ربات نیمه اتوماتیک بوده و قادر به تولید انواع ظروف با سرعت بالا (به صورت متوسط 2 ظرف در 10 ثانیه با هر دستگاه ) می باشد.

محصولات تولیدی

محصولات حسب انتخاب مشتریان از قالب های موجود در رنگ بندی های مختلف و یا شفاف ( بدون رنگ) و با لیبل های هم جنس و بسیار چشمگیر قابل عرضه می باشد بر اساس استانداردهای بین المللی و کاملاً بهداشتی پس از تولید و طی مراحل کنترل کیفی و کنترل نهایی در یک عایق پلاستیکی بسته بندی و پس از قرار گرفتن در یک کارتن 4 لایه ای که مانع از نفوذ گرد و غبار شده و در حین حمل و نقل از آبدیدگی نیز جلوگیری مینماید تحویل مشتری می گردد .

راهکار ها

بر همگان مشخص است که استفاده از تکنولوژی و راهکارهای جدید بسته بندی و لیبل مناسب از عوامل موثر حضور موفق در بازارهای داخلی و خارجی می باشد و همچنین بسته بندی مناسب و جذاب ، حضور پررنگ در بازار رقابتی را به ارمغان می آورد .

هم اکنون بخش اعظمی از نیاز واحدهای تولیدی داخلی به این قبیل ظروف از کشور ترکیه تامین میگردد و این امر تاثیر عمده ای بر افزایش چشمگیر قیمت تمام شده محصول داشته است به همین منظور این شرکت بر آن است که سهم عمده ای از بازار داخلی را برعهده بگیرد و بر این تعهد قیمت مناسب و کیفیت بالا را همیشه سرلوحه خود قرار داده است.

اهداف و چشم انداز

امید است با عنایت به لطف خداوند متعال و مساعدت دولت محترم بر اساس تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری ، مبنی بر حمایت سرمایه گذاری ، تولید و کار آفرینی و همچنین همت و تلاش بی وقفه کلیه پرسنل مجموعه تولیدی تانسو پاک پلیمر و سایر همکاران ، در آینده ای نزدیک شاهد شکوفایی بیش از پیش صنعت IML در کشور گشته و علاوه بر رفع نیاز داخلی ، زمینه صادرات گسترده این محصول مهم به سایر کشورها نیز فراهم و ضمن جلوگیری از خروج سالانه چندین میلیون دلار ارز به جهت ضرورت واردات این محصول ، موجبات ورود منبع ارزنده ارزی به کشورنیز فراهم گردد .

تولید به روش IML

هیچ محدودیتی برای استفاده از روش IML درصنایع بسته بندی وجود ندارد

و تقریباً هر محصولی را میتوان با استفاده از روش IML بسته بندی و روانه بازار نمود

مشتریان

مفتخریم توانسته ایم اعتماد کثیری از واحد های تولیدی اعم از مواد غذایی و... را جلب نموده و برای همیشه مشتری دائمی مجموعه تانسو شوند

درباره شرکت تانسو :

شرکت تانسو پاک پلیمر (سهامی خاص) در سال 1392 تحت شماره ثبت 37704 تاسیس و با مطالعات مقدماتی و نیاز سنجی بازارهای داخلی و خارجی ، اقدام به سرمایه گذاری در زمینه تولید ظروف پلی پروپیلن به روش لیبل گذاری درون قالب (IML) با هدف کمک به ایجاد تغییرات اساسی و مدرنیزه کردن صنعت بسته بندی و همچنین کمک به یافتن جایگاه مناسب و ارزش واقعی محصولات تولیدی داخلی نموده و در مدت زمان کوتاهی که از تشکیل آن میگذرد تبدیل به بزرگترین و مجهزترین واحد در کشور گشته است .

ادامه مطلب …

آدرس : آذربایجان شرقی، تبریز، 2 کیلومتر بعد از پلیس راه تبریز-میانه، روبروی شرکت پپسی، ورودی شهرک گسترش، شرکت تانسو پاک پلیمر

تلفن : 92-3491  3327  041

تلفن : 70-5560  3666  041

همراه : 0373  319  0914

همراه : 1680  250  0901

پست الکترونیک : info@tansoo.ir

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت تانسو پاک پلیمر می باشد.
طراحی و پشتیبانی : آسیادیتا AsiaData

X

عضویت